4 adet 40mm Su Geçirmez Anahtarlı Kilit Lamine Asma Kilit Pad Aynı Anahtar Kapı Kapı

4 adet 40mm Su Geçirmez Anahtarlı Kilit Lamine Asma Kilit Pad Aynı Anahtar Kapı Kapı

4 adet 40mm Su Geçirmez Anahtarlı Kilit Lamine Asma Kilit Pad Aynı Anahtar Kapı Kapı

₺94.61

Ürün açıklaması

  • Birim Tipi: parça
  • Paket Boyutu: 14cm x 9cm x 6cm (5.51in x 3.54in x 2.36in)

Boyut: 6.5*4 cm/2.6 inç x 1.6 inç
Malzeme: Çinko alaşım
Asma kilit başına iki anahtar.
Su geçirmez ve yüksek kalite.
Tüm bu asma kilitler, verilen sekiz anahtardan herhangi biriyle açılabilir ve sadece paketinizdeki anahtarlar asma kilitlerinizin kilidini açacaktır.
Birden fazla asma kilit için ihtiyacınız olan mükemmel.
Yüksek görünürlük karanlıkta görülebilir.
Paket içerir: 8 özdeş tuşları ile 1x4 adet su geçirmez asma kilitler
Not: işık çekim ve farklı görüntüler resimdeki öğenin rengine gerçek şeyden biraz farklı neden olabilir. Izin verilen ölçüm hatası +/-1-3 cm.
Gönderi:
Bir sipariş verdiğinizde, lütfen bir nakliye yöntemi seçin ve nakliye ücreti dahil olmak üzere sipariş için ödeme yapın. Ödemeniz tamamlandıktan sonra 7 gün içinde ürün göndereceğiz.
Ürününüzün ne kadar hızlı denetlendiğini etkileyebilecek bireysel ülkelerde gümrük takas sürelerindeki farklılıklar nedeniyle tüm uluslararası gönderilerde teslimat süresini garanti etmiyoruz. Lütfen alıcıların ülkenize ithalat için tüm ek gümrük ücretleri, aracılık ücretleri, vergileri ve vergilerden sorumlu olduğunu unutmayın. Bu ek ücretler teslimat sırasında toplanabilir.

Etiketler: Ucuz 4 adet 40mm Su Geçirmez Anahtarlı Kilit Lamine Asma Kilit Pad Aynı Anahtar Kapı Kapı, Yüksek Kalite 4 adet 40mm Su Geçirmez Anahtarlı Kilit Lamine Asma Kilit Pad Aynı Anahtar Kapı Kapı, Çin Kilitler Tedarikçiler

Değerlendirmeler

Derecelendirme